• 16 Kavite Plastik Enjeksiyon Çevirme Üst Kapağı Kalıbı Güvenilir Mükemmel Performans
16 Kavite Plastik Enjeksiyon Çevirme Üst Kapağı Kalıbı Güvenilir Mükemmel Performans

16 Kavite Plastik Enjeksiyon Çevirme Üst Kapağı Kalıbı Güvenilir Mükemmel Performans

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: KINGSMAN
Model numarası: Üst kapak kalıbını çevirin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set/ayarlar
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Yetenek temini: 200 Takımları her Yıl
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

İsim: Flip Top Cap Kalıp Şekillendirme Modu: Plastik enjeksiyon kalıbı
Ürün Malzemesi: Alüminyum S136 Liman: ŞANGAY
Vurgulamak:

enjeksiyon kalıplama kalıbı

,

HDPE PP ön kalıp kalıbı

Ürün Açıklaması

16 Kavite Flip Top Kapak Kalıbı

Ürün Açıklaması

Güçlü endüstriyel deneyimimizden yararlanarak müşterilerimize, doğası gereği yüksek verimli ve termostatik olarak dengelenmiş çeşitli Enjeksiyon Kalıpları yelpazesi sunuyoruz.Doğası gereği dayanıklı ve güvenilirdirler ve istisnai özellikleri ile tanınırlar.Ayrıca, tüm ürün yelpazesini önde gelen endüstriyel oranlarda sunuyoruz.

 

Özellikleri:

  • dayanıklılık
  • Yüksek hassasiyet
  • Boyutsal doğruluk
Şirket Bilgisi

SUNRISE GRUP'un bir üyesi olarak.KINGSMAN MACHINERY, yüksek teknolojili şişirme makinelerinin üretimi, Ar-Ge'si ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır.KINGSMAN'den Şanghay PUDONgle Havaalanı'na yaklaşık 160 km ve Wuxi Havaalanı'na 50 km uzaklıktadır.

KINGSMAN, mükemmel işleme makineleri ve sıkı QC sistemi ile donatılmıştır.Ayrıca KINGSMAN, gelişmiş teknikler, iyi performans gösteren makineler ve iyi satış sonrası hizmetler aracılığıyla müşterilere şişirme proje çözümü sunmaktadır.

KINGSMAN makinesi, ekstrüzyon şişirme makinesi, HDPE şişirme, şişe kalıplama makinesi, hidrolik şişirme makinesi, hidrolik servo şişirme makinesi, plastik kalıplama, ekstrüzyon şişirme, plastik kalıplama, plastik kalıplama makinesi, ekstrüzyon yapımında uzmanlaşmış otomatik şişirme makinesi üreticisi üretebilir kalıplama makinesi, şişe yapma makinesi, plastik şişe yapma makinesimilk şişe yapma makinesi, istifleme varil yapma makinesi, HDPE şişe makinesi, istifleme varil makinesi, kimyasal şişe yapma makinesi, bidon şişirme makinesi, günlük kimyasal yapma makinesi, pestisit şişe yapma makinesi, oyuncak yapma makinesi.

 

Profesyonel ve deneyimli personel, Alman ve İtalya teknolojisini entegre eden makine imalatı, Ar-Ge ve satış sonrası departmanlara ayrılmıştır.

KINGSMAN peşinde: hassas tasarım, sıkı üretim ve yönetim, zamanında ve verimli satış sonrası servis.

KINGSMAN, kazan-kazan avantajına ulaşmak ve geleceği birlikte paylaşmak için tüm müşterilerle işbirliği yapmayı umuyor.

hizmetlerimiz

 

KINGSMAN Company, 2010-2013 yılları arasında 6 katmanlı yakıt tanklı makine için KUATEX TEXTRON firması ile uzun vadeli işbirliği yapan Ekstrüzyon şişirme makinesi üreticisinin liderliğidir.

KINGSMAN Şirketi, Yüksek üretim ile Otomatik Şişirme makinesinde uzmanlaşmıştır ve şimdi enerji tasarrufu için Servo hidrolik makineye odaklanmaktadır.

sertifikalar

16 Kavite Plastik Enjeksiyon Çevirme Üst Kapağı Kalıbı Güvenilir Mükemmel Performans 1

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 16 Kavite Plastik Enjeksiyon Çevirme Üst Kapağı Kalıbı Güvenilir Mükemmel Performans bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.