KINGSMAN(ZHANGJIAGANG)MECHANICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin KINGSMAN(ZHANGJIAGANG)MECHANICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
No. Çalışanları: 100~150
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş
SUNRISE GROUP'a üye olan KINGSMAN MACHINERY, yüksek teknolojili şişirme makinelerinin imalatında, Ar-Ge'sinde ve pazarlamasında uzman ve uzmandır. KINGSMAN'den Şanghay PUDONgle Havaalanı'na yaklaşık 160 km, Wuxi Havaalanı'na ise 50km uzaklıktadır.


KINGSMAN, mükemmel işleme makineleri ve sıkı QC sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca, KINGSMAN, ileri teknikler, iyi performans gösteren makineler ve iyi satış sonrası hizmetler yoluyla müşterilere şişirme kalıplama projesi çözümü sunmaktadır.


KINGSMAN makine ekstrüzyon şişirme makinesi, HDPE şişirme makinesi, şişe kalıplama makinesi, hidrolik şişirme makinesi, hidrolik servo şişirme makinesi, plastik kalıplama, ekstrüzyon kalıplama, plastik kalıplama, plastik kalıplama makinesi, ekstrüzyon yapımında uzmanlaşmış otomatik şişirme makinesi üreticisi üretebilir kalıplama makinesi, şişe yapma makinesi, plastik şişe yapma makinasımilk şişe yapma makinesi, istifleme varil yapma makinesi, HDPE şişe makinası, istifleme varil makinesi, kimyasal şişe yapma makinesi, jerry kalıplama makinesi üfleyebilir, günlük kimyasal yapma makinesi, pestisit şişe yapma makinesi, oyuncak Makine
Profesyonel ve deneyimli kadrolar, Alman ve İtalya teknolojisini entegre eden makine imalatında, Ar - Ge'de ve satış sonrası bölümlerde görev almaktadır.

Geçmiş
KINGSMAN MACHINERY yüksek teknolojili şişirme makinelerinin imalatında, Ar-Ge'sinde ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır.

Hizmet
Neden bizi seçmelisiniz

1, bitki boyunca on marka;
2, Fabrika doğrudan tedarikçi fiyat tavizleri;
3, 500 ölçekli teknik ekip;
4, ürün kalitesi emsallerinden daha iyidir;
5, hizmetini geliştirmek;
6, güveninizi hak ediyoruz

Ekibimiz
Profesyonel ve deneyimli kadrolar, Alman ve İtalya teknolojisini entegre eden makine imalatında, Ar - Ge'de ve satış sonrası bölümlerde görev almaktadır.