Çok boşluklu şişirme kalıpları

January 22, 2021

hakkında en son şirket haberleri Çok boşluklu şişirme kalıpları

50ML-1L Çok boşluklu şişirme kalıpları

 

 

1. Kontrol sistemi: Programlanabilir kontrol, parametre depolama ve mobilizasyon, hızlı yanıt, doğru konumlandırma ve operasyonda yüksek stabilite işlevine sahiptir.Operasyon panelinde insan-makine arayüz dokunmatik ekranı kullanılmıştır.Parametre ayarı, ürün sayımı vb. Gibi tüm eylemler görselleştirilir.Ekipman arızasının kendi kendine yargılanması, işlemin basit olduğunu gösterir.

 

2. Hidrolik sistem: ithal hidrolik valfler, contalar, elektro-hidrolik oransal kontrol.Kararlılık, güvenilirlik, doğru hareket, uzun hizmet ömrü ve hızlı tepki özelliklerine sahiptir.Diğer ithal hidrolik sistemler isteğe bağlıdır.

 

3. Ekstrüzyon sistemi: şişirme makinesi, vida frekansı dönüşüm hızı düzenlemesi, düşük gürültü, güçlü güç, sabit hız, uzun hizmet ömrü ve enerji tasarrufu özelliklerine sahip sert dişli kutusu ve ithal frekans dönüştürücüyü benimser;karıştırma vidası, geniş hammadde uygulanabilirliği, daha iyi plastikleştirme kalitesi.

 

Otomatik üretim, yüksek enerji tasarrufu, düşük gürültü, hızlı hız, yüksek verimlilik, güvenlik ve güvenilirliğe sahip tam otomatik ekstrüzyon şişirme makinesi, oyuncaklar, yiyecek, içecek, kimya endüstrisi, yıkama ürünleri ve diğer plastik ambalaj endüstrilerinde yüksek maliyet performansı.

 

hakkında en son şirket haberleri Çok boşluklu şişirme kalıpları  0